Περίληψη

Η εταιρεία Anatolia Hospitality αναζητά τον κατάλληλο συνεργάτη για τη θέση του Συντηρητή στο ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Anatolia στην Θεσσαλονίκη.

Κύρια καθήκοντα:

  • Τήρηση της λειτουργίας του τμήματος συντήρησης του Αnatolia
  • Υδραυλικά, ηλεκτρολογικά, γενικά καθήκοντα καθαριότητας.
  • Άμεση συνεργασία με τους συνεργάτες και το προσωπικό του ξενοδοχείου
  • Τήρηση ISO

Προσόντα:

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία
  • Ευγενική και προσεγμένη παρουσία
  • Πτυχίο σχολής (τεχνικής φύσεως)

Επιπλέον γνώσεις:

• Καλή γνώση αγγλικών
• Δίπλωμα οδήγησης

To Anatolia Thessaloniki προσφέρει στον κατάλληλο συνεργάτη:

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας με ομαδικότητα
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με τα δεδομένα της αγοράς
  • 12μηνη απασχόληση

You must sign in to apply for this position.

Σχετικά με Anatolia Hospitality

Anatolia Hospitality Group is a Greek family owned company with a stellar reputation drawing on the extensive experience & know-how in Hospitality & Tourism business of three generations.

Having started in the hotel business in Komotini, Greece, in 1930, the Chrysochoidis family has grown a successful brand that owns Anatolia Hotels -City Boutique hotels, Anatolia Thessaloniki & Anatolia Komotini manages & operates Anatolia Villas -Senses Villas & Villa Petrolefko on Mykonos island and Villa Veneziano, on Lefkas island.

Additionally Anatolia Hospitality group, owns the incoming travel agency ASIT, a Greek travel company which offers ground handling, tour operation and DMC services all over the country.