Περίληψη

Ο Οργανισμός Manessis Travel αναζητά BACK OFFICE FINANCIAL CONTROL MANAGER για θέση πλήρους απασχόλησης με έδρα το Σύνταγμα.

Αρμοδιότητες:

  • Άνοιγμα Files πωλήσεων
  • Έλεγχος Αεροπορικών Εισιτηρίων BSB Analysis
  • Έλεγχος Εταιρικών πιστωτικών καρτών
  • Έλεγχος Εισπράξεων πελατών λιανικής
  • Έλεγχος Ανεξόφλητων πελατών λιανικής
  • Εμπρόθεσμη Τιμολόγηση Files
  • Financial Reporting & Aging Analysis

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία απαραίτητη στον συγκεκριμένο τομέα 3-5 χρόνια σε ταξιδιωτικό οργανισμό (κατά προτίμηση)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα στην εργασία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων
  • Πλήρη απασχόληση
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας

Πρέπει να συνδεθείτε για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση.

Σχετικά με Manessis Travel

Ο Τουριστικός Οργανισμός “ΜΑΝΕΣΣΗΣ – ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ Α.Τ.Ξ.Ε” (Manessis Travel S.A) ιδρύθηκε το 1988, προσφέροντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες, με σεβασμό στις ανάγκες του σύγχρονου ταξιδιώτη.

Εδραιωμένος πια σαν ένας από τους μεγαλύτερους ταξιδιωτικούς οργανισμούς της Ελλάδας, έχει ισχυρές και μόνιμες συνεργασίες με τις μεγαλύτερες αεροπορικές και ακτοπλοϊκές εταιρείες - και με τις σημαντικότερες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και σε όλο τον κόσμο.