Περίληψη

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Neptune Hotels, το οποίο εκτείνεται σε μια ιδιωτική έκταση 150.000 στρεμμάτων κοντά στο γραφικό ψαροχώρι Μαστιχάρι, ζητά να προσλάβει  Διευθυντή Λειτουργίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Ελληνικής ή Διεθνούς Σχολής Τουριστικής κατεύθυνσης
  • Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε Διεύθυνση Rooms Division και Food & Beverage μεγάλης ξενοδοχειακής μονάδας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών, επιθυμητή η γνώση Γερμανικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και του ξενοδοχειακού προγράμματος PROTEL
  • Ηγετικές ικανότητες και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα, μεθοδικότητα, αποτελεσματικότητα και αποφασιστικότητα
  • Προσανατολισμένος στην επίτευξη ποιοτικών και οικονομικών στόχων

Καθήκοντα:

  • Εποπτεία, συντονισμός και εκτέλεση της λειτουργίας όλων των τμημάτων του ξενοδοχείου
  • Παρακολούθηση εργασιακού κόστους σε συνεργασία με τους προϊστάμενους των τμημάτων και την διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού
  • Τήρηση κανόνων λειτουργίας και διαδικασιών των προγραμμάτων πιστοποίησης
  • Ανάπτυξη και βελτίωση υπηρεσιών με στόχο την άριστη παροχή φιλοξενίας
  • Εποπτεία διαχείρισης σχέσεων πελατών

Προσφέρονται:

  • Απασχόληση όλο τον χρόνο
  • Εξαίρετες συνθήκες διαμονής και εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα, με πρόσφατη φωτογραφία, στο e-mail: k.zarikos@neptune.gr

Συνδεθείτε για να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση.